پیام مدیر عامل

آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر در طبیعت همراه است، سرشار از آیات و نشانه های خداوند متعال است که درتمام طول زندگی همراه ماست.

وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جانمان می تابد، از تدبیرکننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می کنیم.

با عنایت به نامگذاری سال 1398 توسط مقام معظم رهبری به نام" رونق تولید" ، راه اندازی توربین گازی25مگاواتی با عزم راسخ کلیه کارکنان بالاخص همکاران تولید با هدف افزایش راندمان و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی از جمله اهداف مهم سال پیش رو خواهد بود.

همچنین انجام تعمیرات اساسی و پروژه های بهینه سازی به منظور افزایش آمادگی تولید واحدهای نیروگاه وکاهش هزینه ها با همت کارکنان دانشی و تجربه های گرانبهایشان و دیگر اهداف سال 98 می باشد.

توسعه فعالیتهای آموزشهای شبیه ساز نیروگاهی با چشم انداز اثرگذاری بر آینده صنعت برق در راستای صلاحیت حرفه ای اپراتورها و مهندسین نیروگاههای کشور نیز از جمله مأموریتهای سال جاری است.

قطعاً دستیابی به  این اهداف با تلاش، غیرت و پشتکار شما عزیزان میسر بوده و امید است در سایه ایزد متعال سال جدید،  مسیر تعالی را با سرعتی بیش از پیش طی نمائیم.

                                                                                                                                          سید یحیی نوبخت

                                                                        مدیر عامل شرکت بهره برداری نیروگاه طرشت