چاپ        ارسال به دوست

براساس مشوق هاي تعريف شده در صنعت برق صنايع با برق همكاري كنند، تخفيف بگيرند

دراين طرح صنايع مي توانند با كاهش مصرف برق در ساعات اوج مصرف برق در تابستان ازدريافت مشوق هاي اقتصادي بهره مند شوند.

به گزارش پايگاه خبري توانير، به منظور عبور از بحران اوج مصرف برق تابستان 94، گروه مديريت مصرف بهينه انرژي برق اين شركت در راستاي كنترل پيك بار ،جلسات فشرده ي جلب همكاري صنايع فعال كه بيش از 50درصد مصرف انرژي استان زنجان را به خود اختصاص مي دهند برگزار و درصورت همكاري نويد تشويق وتخفيف در بهاي برق مصرفي آن ها بيش از سال گذشته داد.
گروه مديريت مصرف برق شركت توزيع نيروي برق استان زنجان با برگزاري نشست هاي دوجانبه با مديران و نمايندگان صنايع و كارخانه هاي فعال استان راهكارهاي همكاري و مديريت مصرف برق را تشريح و تاكيد كردند: هدف از مديريت مصرف، استفاده نكردن از انرژي برق نيست بلكه بهره برداري و استفاده صحيح و بهينه از اين انرژي مادر توام با بهبود بهره وري در واحدهاي صنعتي است به عنوان مثال يكي از مصاديق مديريت مصرف برق را بهره مندي صنايع از دستگاه هاي با مصارف انرژي بهينه است.
درهمين خصوص مهندس قريشي مدير اين گروه از كليه ي واحدهاي توليدي و صنايع استان جهت استفاده از مشوق هاي طرح ذخيره سازي عملياتي در تابستان امسال دعوت كرد تا نسبت به مبادله تفاهم نامه با اين شركت اقدام كنند.
به گفته وي دراين طرح صنايع مي توانند با كاهش مصرف برق در ساعات اوج مصرف برق در تابستان ازدريافت مشوق هاي اقتصادي بهره مند شوند.
وي خاطرنشان كرد : در سال گذشته از بين صنايع استان 49واحد توليدي و صنعتي در طرح تعطيلات وتعميرات ساليانه و همكاري در كاهش پيك بار فصل تابستان 93 با شركت توزيع نيروي برق استان زنجان تفاهم نامه امضاء كرده و در مجموع صنايع همكار بيش از 16 ميليارد ريال تخفيف در بهاي برق مصرف خود دريافت كردند.١٦:٠١ - شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٤    /    عدد : ٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٥٨٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج