چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل نیروگاه طرشت  25 اسفند ماه سال 1397 در سالن همایش نیروگاه طرشت برگزار گردید.
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل نیروگاه طرشت

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل نیروگاه طرشت 25 اسفند ماه سال 1397 در سالن همایش نیروگاه طرشت برگزار گردید.

در تاریخ 97/12/25 مراسم تودیع جناب آقای دکتر فراهانی مدیرعامل اسبق شرکت بهره برداری نیروگاه طرشت و معارفه جناب آقای دکتر سیدیحیی نوبخت به عنوان مدیرعامل نیروگاه طرشت با حضور معاون محترم راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی ، جناب آقای مهندس پیشاهنگ، برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر عیسی پور مدیریت محترم عامل شرکت تولید نیروی برق تهران،جناب آقای مهندس بادرستانی مدیریت محترم عامل شرکت تولید برق ری و جناب آقای مهندس موسوی مدیریت محترم عامل شرکت تولید برق بعثت و کلیه کارکنان نیروگاه طرشت حضور داشتند.

در ابتدا جناب آقای دکتر عیسی پور مدیریت محترم عامل شرکت تولید نیروی برق تهران آغاز گردید که ایشان ضمن تقدیر از زحمات بازنشستگان حاضر در جلسه، تشکر ویژه خود را از خدمات جناب آقای دکتر فراهانی ابراز نمودند.

ایشان خطاب به آقای دکتر سیدیحیی نوبخت،‌مواردی را به عنوان مأموریتها و برنامه های نیروگاه طرشت یادآوری نمودند که عبارتند از : توجه ویژه به امر تولید که مهمترین و بزرگترین وظیفه نیروگاه است و در درجه دوم به بحث سیمولاتور اشاره داشتند. سپس پیگیری نصب و اتمام پروژهH25 جهت افزایش تولید و راندمان نیروگاه مطرح نمودند.

در ادامه جناب آقای مهندس شیبانی یکی از مدیران ارشد اسبق نیروگاه طرشت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر فراهانی و مدیریت شایسته ایشان در طول یک دهه، به برجسته ترین ویژگی ایشان که توجه شایسته به سرمایه های انسانی است،‌اشاره نمودند.

سپس آقای دکتر فراهانی مدیرعامل اسبق نیروگاه طرشت، در ابتدای سخنرانی خود ، از مساعدت و راهبری جناب آقای مهندس پیشاهنگ با نیروگاهها از جمله نیروگاه طرشت تشکر و قدردانی نمودند و با تأکید به مدیریت دانش، به توانمندیها و قابلیتهای آقای دکتر نوبخت اشاره و در نهایت از کلیه کارکنان بدلیل همراهی، همدلی ، خدمت دلسوزانه و مسئولیت پذیری در جهت تحقق اهداف سازمان و صنعت برق تشکرو قدردانی نمودند.

در پایان آقای مهندس پیشاهنگ معاون محترم راهبری تولید شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی ضمن تقدیر و تشکر از توجه به تفکر سیستمی و مدیریت علمی را از عوامل موفقیت سازمانها برشمردند. ایشان در ادامه به آمادگی بالای نیروگاهها در تابستان گذشته اشاره نمود که این موفقیت بزرگ با تلاش نیروی انسانی و پشتوانه خانواده همکاران انجام پذیرفته است.

سپس ایشان به اهمیت گسترش و توسعه سیمولاتورها در نیروگاه طرشت اشاره خاص داشتند وایجاد مرکز آموزش تخصصی برق را تاکید نمودند و

ضمن توجه دادن به اقتصاد مقاومتی،‌ خواستار کاهش مصرف داخلی نیروگاه شدند و توجه ویژه به سرمایه های انسانی و تعامل سازنده با مدیران ارشد وزارت نیرو، صنعت برق و استانی از توصیه های ایشان به آقای دکتر نوبخت بود. در ادامه توجه خاص به محیط زیست و افزایش بهره وری از دیگر تأکیدات ایشان بود.

در انتهای جلسه با اهداء لوح تقدیر به بازنشستگان و تجلیل از زحمات آنها بخصوص آقای دکتر فراهانی، حکم انتصاب اقای دکتر نوبخت به ایشان اهداء گردید.

آقای دکتر نوبخت مدیرعامل نیروگاه طرشت با ایراد سخنانی از حسن اعتماد آقای مهندس پیشاهنگ تقدیر و تشکر نموده و خواستار همکاری دلسوزانه کلیه کارکنان، کمافی السابق، جهت تحقق و پیشبرد اهداف متعالی سازمان شدند.٠٧:٢٣ - دوشنبه ٥ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١١٦    /    تعداد نمایش : ٣٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج